16 Nisan 2015 Perşembe

SINIRI AŞACAKSIN - CINDY GERARD

 Tufan.
Son zamanlarda hayatının hikayesi.
Lanet olasıca hayatının neredeyse tamamının hikayesi.
Orjinal Adı : Over The Line
Yazar : Cindy Gerard
Sayfa : 333
Yayın evi : Epsilon Yayıncılık
Çeviri : Selim Yeniçeri
Tür : Günümüz Aşk
*****
Jess ordudan ayrıldıktan sonra kendini öldürebilmek için her türlü kötü işi yapmış, büyük dövüşlerde para alarak rakibinden ölesiye dayak yemiş olsa bile hala hayattadır. Ringde her zaman uysal ve kendine hakimdir. Ta ki o kendini beğenmiş kas yığını, onun asker oluşuyla ilgili saçma dokundurmalar da bulununcaya kadar. Sonraki saniye kaybetmek zorunda olduğu dövüşteki rakibini yere sermesiyle işler karışmıştır. Ver ardından ise işten kovulmuştur. Askerdeyken kaybettiği işitme yüzdesi sayesinde adam gibi bir iş bulamaması kadar kötü olur, bulduğu işinden kovulması.
 Eski komutanı olan Nolan Garrett ve ona aylar önce yaptığı teklif aklına geldiğinde şansını denemek ister ve birkaç saat sonra West Palm Beach'e giden uçağın içindedir. No, onu beklediğinden daha iyi karşılar. Güvenlik şirketi olan bu yerde bir işi vardır artık ve önüne konan dosyayla da kardeşler tarafından kabul edildiğini anlamıştır. Koruması gereken bir Rock yıldızı vardır. Onun sadece koruması değil yanından ayrılmayacak gölgesi olacaktır. Ama ne Janey beklediği gibi biridir ne de iş umduğu gibi olacaktır.
Jess, şımarık, kibirli ve kendini beğenmiş bir ünlü ile başetmek onunla bar bar gezerek çıkardığı sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağını zannederken bambaşka biriyle karşılaşır. Onca şaşaaya rağmen kendinden emin güçlü ve masum biriyle.. Ve Janey in başı tam da onun koruması altındayken derde girer. 
Janey in hayranlarından biri işin dozunu kaçırarak ve Janey i neredeyse öldürecekken yakalanmış ve hapse girmiştir. Onun hapisten çıkmış olması haberi Janey i çok etkiler. Üst üste gelen talihsiz olaylarla çıkmış olduğu turne iyice zorlaşır. Jess onu korumaya çalışırken aralarında olanlardan kaçamaz, çünkü Janey in görmezden gelinemeyecek bir güzelliği ve çekiciliği vardır. Janey de de durum farksızdır. Jess in o bebek görüntüsünün altında yatan şeyler onu sarar ve ikisi arasında olmaması gereken bir zamanda olmaması gereken bir çekim yaşanır. 

"Güzel araba." Janey kaputa yaklaştı.Elini metalik gümüş gövdede kaydırırken, "Harika bir rengi var," diye ekledi.
"Altmışbeş model Mustang (*_*) Bir klasik."

Şu kısımda öldüm, beni Mustang in tekerlekleri arasına gömdüler desem?.. *_* Süt mavisi arabanla bana gel.. diyerek kitabı sapıttırıp noktayı koyuyorum. 
Aslında bu kitabı Kütüphanemden Kitap Manzaraları'na almıştım. Genelde, hatta daha önce hiç birine aldığım kitabı okumadım. Bu benim kötü bir huyum sayılırdı ve kurmak için harika bir fırsattı. Düşünüyorum da eğer KKM daha önce bu kitabı okumamış olsaydı ben okumazdım sanırım. >_<  Yani bazı şeyler değişmiyor.
Uzun bir sure ara verdikten ve hangi kitabi okuyacağım karasızlığından sonra kitaba aşkla sarıldım resmen. Okudum çok sevdim ve pişman değilim. Kitabın çok güzel olmasının yani sıra KKM'nin kitabını okuyor olmanın tadı da bir başkaydı hani. 3:)
Daha sık yapmalıyımm..
Herkese Keyifli Günler.. ^^

Puanım:
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder